Ώρες Συνεργασίας Γονέων-Εκπαιδευτικών σχολ. έτος 2022-2023

      2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Τηλ. 28310 22836-58653 • Fax: 28310 22836 • Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. • Site: www.kamaraki.gr

 

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

ΜΕ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Α/Α

ΤΜΗΜΑ/ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1.      

Α1

ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ

11.45-12.25

2.      

Α2

ΤΡΙΠΟΔΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΘΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

10.45-11.30

3.      

Β1

ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗ ΧΑΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

10.45-11.30

4.      

Β2

ΤΖΗΜΑ ΡΑΝΙΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

11.45-12.25

5.      

Γ1

ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

12.35-13.15

6.      

Γ2

ΔΕΛΗ ΔΩΡΑ

ΠΕΜΠΤΗ

09.00-09.40

7.      

Δ1

ΑΥΓΕΝΑΚΗ ΡΑΝΙΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

10.45-11.30

8.      

Δ2

ΣΑΛΒΑΡΑΚΗ ΠΟΠΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ

11.45-12.25

9.      

Ε1

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΡΙΤΗ

09.00-09.40

10.    

Ε2

ΜΠΑΚΑΤΣΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

10.45-11.30

11.    

Ε3

ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗ ΡΙΤΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

10.00-10.45

12.    

ΣΤ1

ΣΓΑΝΤΖΟΥ ΤΟΝΙΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

09.00-09.40

13.    

ΣΤ2

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΤΡΙΤΗ

08.15-09.00

14.    

ΣΤ3

ΚΑΠΕΛΛΟΥ ΠΟΠΗ

ΠΕΜΠΤΗ

09.00-09.40

15.    

ΑΓΓΛIΚΩΝ ΠΕ 06

ΝΙΚΑΚΗ   ΒΑΓΓΕΛΙΩ

ΤΕΤΑΡΤΗ

10.45-11.30

16.    

ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΠΕ 06

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

11.30-12.25

17.    

ΓΑΛΛΙΚΩΝ ΠΕ   05

ΚΑΦΚΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

11.30-11.45

18.    

ΓΑΛΛΙΚΩΝ ΠΕ   05

ΕΦΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

09.00-09.30

19.    

ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 07

ΨΥΛΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ

11.30-11.45

20.    

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕ 11

ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (

ΠΕΜΠΤΗ

12.35-13.15

21.    

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕ 11

ΒΑΟΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ

09.00-09.40

22.    

ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΠΕ 16.01

ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

09.00-09.40

23.    

ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ     ΠΕ 91,01

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΕΜΠΤΗ

12.35-13.15

24.    

ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ   ΠΕ 08

ΚΟΡΡΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

09.00-09.45

25.    

ΟΛΟΗΜΕΡΟ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΟΝΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ

11.45-12.25

26.    

ΟΛΟΗΜΕΡΟ

ΤΣΙΜΙΝΙΚΑΚΗ ΡΟΔΑΝΘΗ

ΠΕΜΠΤΗ

11.45-12.25

27.    

ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΠΕΜΠΤΗ

10.45-11.30

28.    

ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ

ΛΕΜΟΝΗ ΦΑΝΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ

10.45-11.30

29.    

ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ

ΜΠΕΝΑΖΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

11.45-12.25

30.    

ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

11.45-12.25

31.    

ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ

ΜΠΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

10.45-11.30

32.    

ΤΠΕ

ΚΟΥΤΣΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΠΕΜΠΤΗ

08.30-09.00

33.    

ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

08.15-09.00

34.    

ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ

ΤΣΟΥΡΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΠΕΜΠΤΗ

11.45-12.25